Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Užívejte si s dildem s přísavkou

Užívejte si s dildem s přísavkou

Chcete si koupit novou erotickou pomůcku? Co takhle si zvolit dildo s přísavkou? Díky přísavce zažijete mnohem více rozkoše než s klasickým dildem. Dopřejte si i vy více vzrušení.

Erotické pomůcky k předehře i sebeuspokojování

Rozmanitost erotických pomůcek je velká. Některé se vyrábějí za účelem zpestření milostné předehry, jiné jsou určené k sebeuspokojování a další pomůcky můžete používat, jak při předehře, tak k sebeuspokojování.
Je jen na vás a na vašich sexuálních choutkách, jakou si vyberete erotickou pomůcku. Muži nic nezkazí umělými pannami či umělými vagíny. Mezi ženami jsou zase velmi oblíbené různé vibrátory, dilda či Venušiny kuličky.
Máte rádi anální sex? Pak je tu pro vás mnoho pomůcek pro ještě větší anální dráždění. Mnohé pomůcky nabízíme i pro milovníky BDMS a dalších sexuálních praktik. Do erotických pomůcek zařazujeme také různá afrodiziaka, DVD porno, prostředky pro oddálení ejakulace atd. Vyberte si i vy sexuální pomůcky, které vás nejvíce zaujmou.
koupit


Osvědčená erotická pomůcka venušiny kuličky. Vzrušení i zpevní dno pánevní.


Parametry dilda s přísavkou

Dildo s přísavkou je velké 17 cm a z toho je použitelná délka 13 cm. Maximální průměr je 3 cm.
Dildo s přísavkou je vyrobené ze středně měkkého materiálu, má kombinovanou barvu, tvar penisu, je s koulemi a jeho hmotnost je 182 gramů.

Blíže o dildu s přísavkou

A co se vám bude na dildu líbit? Především vás potěší kvalitní přísavka. Dále se vám bude zamlouvat příznivá cena a měkkost a poddajnost dilda. Nevýhodou je, že je trochu cítit gumou, ale to není nikterak významné.
Díky jeho ohebnosti si s ním můžete vyhrát podle libosti. Potěší vás i jeho dobře tvarovaný vzhled. Má na povrchu žilky a je na něm velmi dobře vytvarovaná předkožka, ale i čára rozdělující pravou a levou kouli. Dildo je menší velikosti a hodí se i k vodním hrátkám.
Užívejte si i vy do sytosti svého nového dilda.

 

koupit


Diskuse (19 komentářů)

Pavla, (05. 06. 2012 08:13) Reagovat
Ahoj,mám dotaz na všechny, které mají doma dildo s přísavkou. Je to fyzicky namáhavé. Na jedu stranu mě to láká, ale na druhou stranu, když si představím, jak si na tom dovádím, tak mi přijde, že to musí být vcelku namáhavé, protože asi má holka pokrčené nohy a dosedá na něj ne? Díky
Táňa, (27. 06. 2012 08:52) Reagovat
Neřekla bych, že je to namáhavé. Zhruba asi tak, když souložíš s partnerem na koníčka.
vojta, (04. 04. 2015 13:04) Reagovat
Ahoj. Tak si ho prisaj na skrin,nebo na neco hladkeho. :-)
Sára, (26. 07. 2012 08:01) Reagovat
Dildo s přísavkou je fajn. Holka si zároveň může i rukama hrát se svým tělem...:)
Vilma, (30. 01. 2013 11:10) Reagovat
Zrovna si říkám, že by se mi líbilo užívat si dildu s přísavkou a do toho si dráždit klitoris. Musí to být fakt zajímavé.
Tery, (20. 02. 2013 09:26) Reagovat
Také ho mám doma. Dildo s přísavkou bylo vůbec mojí první erotickou hračkou, kterou jsem si pořídila. Teď už mám tři a zrovna pošilhávám po něčem novým.:)
Dan, (26. 03. 2013 10:44) Reagovat
Zrovna přemýšlím o nějakém dildu pro mou přítelkyni. Myslel jsem, že nebude tak obtížný to vymyslet, ale teď koukám, že možností je mnoho. Tak nevím. Určitě ne s přísavkou, protože bych ho chtěl používat také právě při předehře, ale jinak nevím...
Magda, (29. 03. 2013 07:24) Reagovat
A co zkusit nafukovací dildo. Nebudete muset řešit problém, jestli odhadnete velikost, která by se vaší partnerce nejvíc zamlouvala.:)
Šárka, (06. 05. 2013 10:37) Reagovat
Nafukovací dildo mě láká už delší dobu. Nevíte někdo o nějakým modelu, které jde o hodně nafouknout. Když už, tak ať to za to stojí.
Alice, (07. 08. 2013 03:52) Reagovat
I dildo s přísavkou je možné používat při předehře, ale je to na tobě, určitě vybereš nějaké pěkné, ze kterého bude mít tvá partnerka radost.
Adriana, (21. 01. 2014 10:42) Reagovat
Máte někdo dildo s přísavkou doma? Zajímalo by mě totiž, jak kvalitní ta přísavka je. Jestli to drží dobře - jestli se to třeba neposouvá nebo tak něco.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty