Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Najděte zalíbení v skleněném dildu

Najděte zalíbení v skleněném dildu

Už jste zkoušela skleněné dildo? Mnohé ženy erotické pomůcky z tohoto materiálu milují. Vyzkoušejte je i vy.

O vibrátorech a dildech

Dámy, máte doma nějaký vibrátor či didlo? Jsou to nejoblíbenější sexuální pomůcky pro ženy. Vyrábí se v různých tvarech, velikostech a mají i rozmanité přídavné prvky.
Víte, jaký je základní rozdíl mezi vibrátorem a dildem? Dildo nemá vibrační motůrek, ale i tak s ním může prožít mnoho vzrušujících chvil.
Dilda a vibrátory se vyrábějí z různých materiálů, nejčastěji z umělé kůže, silikonu, kovu, plastu, skla atd.
Některé dilda jsou velmi realisticky ztvárněné včetně žilek, žaludu atd. Můžete si zakoupit i nafukovací či erekční dildo. Zkrátka každá žena si najde takový vibrátor či takové dildo, které ji bude vyhovovat nejvíce.

 

koupit

Parametry skleněného dilda

Skleněné dildo je velké 20 cm a dá se použít celá jeho délka. Jeho maximální průměr je 3 cm.
Dildo je vyrobené z tvrdého materiálu (skla), je průhledné, svým tvarem nepřipomíná penis a má neutrální vůni. Jeho hmotnost je 104 gramů a nemá přísavky ani varlata.

Více o skleněném dildu

U skleněného dilda oceníte především jeho neporézní a antialergický materiál, zajímavý design, oboustranné použití, vodotěsnost, pevnost a hladkost materiálu.
Toto skleněné dildo se vám zalíbí již na první pohled. Obecně jsou skleněná dilda velmi oblíbená. Tento kousek je z akrylátu. Má však všechny vlastnosti skla s tím rozdílem, že se nerozbije a je levnější. Trvanlivost námi nabízeno dilda je velká.
Díky hladkosti materiálu se dildo snadno zavádí. Dá se dobře použít na anální i vaginální dráždění.
Na akrylátovým dildu také oceníte fakt, že dobře udržuje tepotu. Máte-li ráda vzrušivost chladných materiálů, dejte dildo na chvíli do ledničky a pak už si jen užívejte chladivých vjemů. Je to zvláštně vzrušivé...

 


Diskuse (6 komentářů)

LENKA, (29. 08. 2011 05:57) Reagovat
Skleněné dildo mě láká. Musí to být příjemně chladivý pocit, vzrušující...Jsou trošku dražší, ale asi nějaký model vyzkouším, nebo si o něj napíšu ježíškovi.:):):)
Jana, (09. 04. 2012 21:42) Reagovat
Skleněná dilda používám už mnoho let. Známa jsou jak jsem se dočetla už od renesance.
PETRA, (29. 08. 2011 09:18) Reagovat
Já mám radši vibrátory než dilda. Mám vibrátor s nastavitelnými vibracemi a zbožňuju je postupně zvyšovat a různě měnit. Je to úžasný pocit.
Miška, (04. 07. 2013 06:14) Reagovat
Ono záleží, jaké konkrétní dildo si člověk vybere. Některé kousky jsou hodně propracované a zajímavé a někdy i lepší než ty vibrátory. Třeba já mám také to skleněné a za vibrátor bych ho nevyměnila.
Zuzana, (05. 03. 2015 12:18) Reagovat
A nevíte, jestli se nemůže skleněné dildo rozbít...Také se mi líbí a vím, že to určitě není z nějakého obyčejného skla, ale stejně...Pořád je to sklo, ale možná jsou moje obavy zbytečné. Zatím jsem na ty skleněná dilda koukala jen na obrázku.
Adam, (17. 02. 2020 15:15) Reagovat
Já mám radši vibrátory než dilda. Mám vibrátor s nastavitelnými vibracemi a zbožňuju je postupně zvyšovat a různě měnit. Je to úžasný pocit. Nejlepší je senzitivita na 100% mrdá to potom úplně samo :P doporučuji.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty