Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Více rozkoše s oboustranným dildem

Více rozkoše s oboustranným dildem

Rozhodla jste se pořídit si nové dildo? Možností máte mnoho. Určitě vás zaujme toto oboustranné dildo. Užívejte si i více vzrušení.

O dildech

Jste příznivkyní erotických pomůcek? Máte doma dildo? Pokud ne, je na čase si nějaké pořídit. Výběr je široký a určitě si svůj oblíbený model najde každá žena.
Dilda se vyrábějí z různých materiálů. Můžete si pořídit skleněná, kovová, gelová, silikonová a další dilda. Rozmanité jsou i velikosti. Mezi největší dilda patří fisting ruka, která je vhodná pro milovnice anální a vaginálního fistingu. Díky speciálním dildům se budete moci na tuto techniku náležitě připravit. Můžete si pořídit i erekční dilda, dilda s přísavkami, varlaty a mnohé další modely. Vyberte si i vy své dildo.

 

Parametry oboustranného dilda

Oboustranné dildo od výrobce Doc Johnson je dlouhé 30 cm. Jeho celá délka je použitelná. Jeho maximální průměr je 3,5 cm a je vyrobený ze středně měkkého materiálu.
Dildo má červenou barvu, je realistické, má neutrální barvu, hmotnost 346 gramů a nemá přísavky ani varlata.

Blíže o oboustranném dildu

Majitelky na tomto dildu nejvíce oceňují jeho oboustrannost, středně měkký gelový materiál, ohebnost, kvalitního výrobce a výrazný, oddělený žalud.
Povrch dilda je žilkovaný a má na obou svých koncích tvarované špičky. Potěší vás také snadnou údržbou, na kterou stačí voda s mýdlem či dezinfekce.
Důležité je dildo před prvním použitím omýt teplovou vodou s mýdlem. Sexuální pomůcka je totiž od výroby ošetřená roztokem slané chuti.

 

 

 


Diskuse (10 komentářů)

JANA, (14. 03. 2012 16:32) Reagovat
Oboustranné dildo? Tak to je jedině pro lesbičky ne? Alespoň si jiné použití nedokážu představit...
Arí, (11. 07. 2012 08:25) Reagovat
Asi jo, ale musí to být pro ně zábava.:) Nu, ať si to holky užijou.:)
Katka, (20. 07. 2012 06:36) Reagovat
Tak určitě je to pro lesbičky. Kdo jiný by to využil. Když si chce dělat holka dobře sama, nepotřebuje k tomu oboustranné dildo...
Tara, (09. 10. 2012 10:54) Reagovat
Tak jsou i dilda, která jsou uzpůsobená tak, že si to holka sama může dělat zároveň do vagíny i do zadečku.
Iva, (16. 04. 2013 13:57) Reagovat
Nějak si to přesně neumím představit...jestli se to snadno ovládá, když je to v zadečku i ve vagíně a asi to musí být hodně pružný materiál...:) Dildo mám, ale obyčejné. O tomhle jsem ani neměla tušení, že existuje.
Hanka, (23. 04. 2013 06:00) Reagovat
Tyhle dilda jsou přizpůsobená, aby se dobře s nimi manipulovalo. Funguje to dobře a svůj účel plní. Nevím, jestli všechny, ale já jedno takové dildo doma mám a jsem s ním spokojená.
Bára, (10. 06. 2013 08:09) Reagovat
Podívejte se na video, tam máte vysvětleno, jak se tohle dildo používá. Nemusíte být lesbička, abyste si s ním užily..)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty