Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Růžové dildo: Pomocníček pro chvilky rozkoše

Růžové dildo: Pomocníček pro chvilky rozkoše

Hledáte nějaké dildo přiměřené ceny, které vám nabídne mnoho příjemných chvil o samotě či se kterým si zpestříte milostnou předehru? Co takhle si pořídit totorůžové dildo?

Sexuální pomůcky

Máte doma nějaké sexuální pomůcky, nebo jste ještě žádnou nezkusila? Pokud ne, je načase si nějakou pořídit. Sexuální hračky zažívají velký boom, což je dáno i tím, že sex už není tabu jako ve dřívějších dobách. I to nahrává erotických pomůckám, kterých je na trhu skutečně mnoho.
Jmenujme si např. vibrátory, dilda, nafukovací panny, umělé vagíny, pomůcky pro anální sex (anální kolíky a vibrátory), pomůcky pro BDSM (pouta, masky, bičíky), vakuové pumpy, kroužky lubrikační gely, masážní oleje, erotické prádlo, klystýry, afrodiziaka a mnohé další.
Nebyli jste ještě v sexshopu a máte pocit, že byste se tam necítili dobře? Nevadí. Podívejte se z pohodlí svého domova do internetového sexshopu. Prohlédnete si veškeré dostupné zboží a rovnou si ho můžete i objednat. Domů vám přijde v diskrétním balení.

koupit

Parametry růžového dilda

Růžové dildo je dlouhé 19 cm. Použitelná je celá jeho délka. Maximální průměr je 2,5 cm. Dildo je vyrobené ze středně měkkého materiálu, má růžovou barvu, nepřipomíná svým vzhledem penis, váží 90 gramů a je bez přísavky. Nemá varlata a jeho vůně je neutrální.

Blíže o růžovém dildu

Na růžovém dildu se vám zalíbí, že má mírně zahnutý tvar, díky kterému můžete stimulovat i bod G. Oceníte i to, že se s ním dobře manipuluje, je vodotěsný a má výstupky na obou koncích. Některé ženě může vadit, že je poněkud menší velikosti. Mnohým ženám však bude plně vyhovovat.
Díky svým menším výstupkům je dráždivější než jiná dilda. Jeden jeho konec je rozšířený a druhý zúžený. Tento zúžený konec se hodí na použití do análku. budete tak mít vibrátor „dva v jednom“ a navíc s ním ještě můžete dráždit svůj bod G. Určitě i vy s růžovým dildem zažijete mnoho nezapomenutelných orgasmů.

 

koupit

 


Diskuse (7 komentářů)

ADÉLA, (30. 11. 2011 12:56) Reagovat
Tak tenhle pomocníček vypadá dobře. Zrovna se rozhlížím po různých e-shopech. A tohle je pro mě zatím žhavý favorit. Máte s ním někdo zkušenosti?
Šárka, (29. 06. 2012 08:30) Reagovat
Dostala jsem ho nedávno od partnera a jsem s ním spokojená. Mám doma ještě jeden levnější, ale tenhle mi přijde lepší.
Denisa, (19. 11. 2012 14:34) Reagovat
Zrovna také vybírám dildo. Vibrátor mám a jsem s ním spokojená, ale ráda bych zkusila i něco bez vibrací. Má to také své kouzlo.
Jitka, (31. 01. 2013 19:08) Reagovat
Rozmýšlím se, jestli nějaké lepší dildo nebo vibrátor. Asi bude lepší ten vibrátor, ale stále nevím. Dilda také vypadají zajímavě.
Kelly, (25. 04. 2013 05:57) Reagovat
Podle toho, co od erotické pomůcky očekáváte. Já mám dildo s přísavkou a s tím mě to hodně baví, ale někdy mám chuť užít si vibrací, a pro tyto účely mám vibrátor s pulsními programy.
Zdena, (13. 02. 2014 06:12) Reagovat
Já s ním osobně zkušenost nemám, ale také mě zaujal a asi si ho koupím. Líbí se mi na něm, že umožňuje stimuluaci bodu G. Takovou erotickou pomůcku jsem ještě neměla, ale slyšela jsem, že to je fakt pecka.
Erňa, (09. 06. 2015 13:34) Reagovat
Dilda mám doma dvě, takže bych spíš uvítala tip na jinou erotickou pomůcku. Nevíte někdo o něčem - nejlépe něčím nevšedním...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty