Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Zkuste i vy luxusní skleněné dildo

Zkuste i vy luxusní skleněné dildo

Máte rádi luxusní erotické hračky, které vypadají dobře už na pohled a které vám zároveň přinesou mnoho erotických chvilek. Takové je skleněné dildo Glass Workxx<.

O sexuálních pomůckách

Máte doma nějaké sexuální pomůcky, nebo zatím nepatříte mezi jejich příznivce? Sexuální pomůcky jsou čím dál oblíbenější a pořizuje si je mnohem více lidí, ať už jako prostředek k sebeuspokojování, ale sexuální pomůcky jsou vhodné i jako oživení erotických hrátek. Jste-li s partnerem už delší dobu, jistě víte, že by to chtělo občas trochu více vzrušení do ložnice. V tom vám sexuální pomůcky pomohou.
Na trhu jsou mnohé sexuální pomůcky. Uveďme si např. dilda, vibrátory, vajíčka, Venušiny kuličky, kroužky, vakuové pumpy, masky, pouta, anální kolíky, lubrikační gely, umělé vagíny, nafukovací panny atd.
Každý si vyberete erotickou pomůcku, která mu bude vyhovovat nejvíce. Ještě jste nebyli v sexhopu a máte strach, že byste se v něm necítili dobře? Podívejte se do internetového obchodu. Zde si můžete prohlédnout různé sexuální pomůcky z pohodlí vašeho domova.
Erotické pomůcky k onanii pro každého muže - Tenga Egg. Masturbační vajíčka.

 

Parametry skleněného dilda Glass Workxx

Dildo je dlouhé 23 cm, z toho je použitelná délka 22 cm. Maximální průměr je 3,5 cm. Dildo je z tvrdého materiálu, je průhledné a svým tvarem nepřipomíná penis. Jeho vůně je neutrální, hmotnost činí 398 gramů. Model nemá přídavky ani varlata.

Blíže o skleněném dildu Glass Workxx

Na dildu se vám jistě bude líbit jeho průhlednost, výjimečný vzhled a menší výstupky určené ke stimulaci. Nedostatkem dilda je jeho tvrdost, neohebnost a je také těžší a chladnější. Tuto poslední vlastnost však mnohé ženy berou spíše jako pozitivum. Dildo se však hodí i jako pěkný dárek.
Dildo je vyráběné z nealergenního materiálu. Jeho tvar je rovný a u špičky mírně ohnutý. Na konci má tvar placaté patky, díky které se snadno drží. Vyzkoušejte i vy toto velmi příjemné dildo.

 

 


Diskuse (7 komentářů)

PETRA, (23. 01. 2012 09:26) Reagovat
Já bych chtěla vyzkoušet to skleněné dildo. Líbí se mi, když erotické hračky zároveň vypadají dobře. Jen jsem se chtěla zeptat, jestli skleněné dildo studí, nebo jakej z něj máte pocity. Díky za názor.
Jana, (05. 06. 2012 16:41) Reagovat
Dildo má teplotu podle toho v jakém prostředí se nechází. Já už mám jen skleněné dilda a jsem spokojená.
Vendy, (23. 10. 2012 10:34) Reagovat
Skleněné dildo je na použití velmi příjemné. Mám podobné dildo tomu, co je na obrázku. Líbí se mi i svým luxusním vzhledem. Je to taková...vzrušivá elegance...nevím, jestli jsem se vyjádřila dobře, ale mě zkrátka vzrušuje i to, že to hezky vypadá.
DOMINIKA, (25. 05. 2012 06:44) Reagovat
Já tedy přímo se skleněným dildem zkušenosti nemám, ale někde jsem četla, že se rychle přizpůsobuje teplotě a je příjemné. Ale možná se dá nachladit pro zajímavý pocit...:)
Lucík, (23. 07. 2012 05:49) Reagovat
Vzhledově jde o moc pěkný dildo. Docela mě láká, ale přemýšlím, jestli raději nezvolit nějaký vibrátor s programy.
Karolína, (31. 05. 2013 08:11) Reagovat
Nemám ještě doma žádné dildo. Nejvíce mě zaujalo to skleněné. Mohlo by to být s ním fakt zajímavé. Jen jedna otázka - Nevíte někdo, jestli se nedá rozbít - třeba když upadne na zem nebo tak. Asi to bude z nějakého pevného skla, ale stejně. díky.
Žanda, (06. 08. 2014 09:52) Reagovat
Já myslím, že by se nemělo dát rozbít. Je dost drahé na to, aby člověk o něm přišel, když mu náhodně upadne, ale je to jen moje dedukce. doma ho nemám. Mám akorát gelový vibrátor a u toho mám jistotu, že se nerozbije.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty