Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Ohlasy na dilda

OHLASY NA DILDA

Jana, 20 let, studentka

Ač jsem poměrně mladá slečna, za svůj život jsem s přítelem vyzkoušela již nespočet erotických pomůcek. Svým způsobem jsem na různé pomůcky při sexu „ujetá“. Ráda zkouším nové věci, a když jsem dostala poprvé do ruky dildo, hledala jsem nějaké tlačítko pro zapnutí a vypnutí. Chvilku mi trvalo, než jsem přišla na věc, že dildo je nevibrační erotická pomůcka. Po tom, co jsme s přítelem dildo vyzkoušeli jsem si tuto erotickou pomůcku velice oblíbila. Osobně si myslím, že dildo je daleko lepší pomůcka, než vibrátor. Díky tomu, že dildo nemá vibraci, nemá tudíž ani baterky a můžeme jej vesele používat, aniž bychom brali ohled, kdy se baterky vybijí. Pokud chcete zkusit něco nového, rozhodně se poohlédněte po dildu, opravdu je z čeho vybírat a pevně věřím, že i vy si vyberete dildo, která Vám bude nejvíce sedět.

koupit

 

Erika, 32 let, na mateřské dovolené

Manžel mi k narozeninám daroval dildo s přísavkou, které jsem si za velice krátkou dobu opravdu hodně oblíbila. Byla to moje první erotická pomůcka, byla jsem dříve vůči těmto věcem trošku skeptická a nechtěla jsem zkoušet nové a nové věci. Po vyzkoušení dilda s přísavkou jsem na erotické věci změnila názor. Nikdy v životě jsem nezažila tak krásně uvolňující pocit, jak když jsem si hrála s dildem, hezky sama v posteli. Po delší době mě postel omrzela a chtěla jsem vyzkoušet dildo pro mě nějak netradičně. Volba byla jasná – přísavku umístím na okraj vany a své sexuální hrátky si budu užívat přímo ve vaně. Řeknu Vám, že dildo s přísavkou je opravdu něco jedinečného a lákavého. Moje sbírka dild se celkem rozrostla a hodlám kupovat i další erotické pomůcky.

 

Veronika, 25, operátorka

S přítelem jsme chtěli náš všední sex nějak ochutit a přikořenit. Rozhodli jsme se, že si zakoupíme nějakou erotickou pomůcku, která nás snad oba ještě více sblíží. Přes vibrátory, kolíky a škrtící kroužky jsme se dostali právě k dildu. Shledali jsme ho jako nejpraktičtějším a ihned objednali. Hned jak dildo přišlo, museli jsme ho vyzkoušet. Musím říci, že mě dildo příjemně překvapilo, ale více mě překvapil přítel, u kterého jsme se bála, že bude vůči těmto věcem odtažitý, ale naopak. Pohotově vzal dildo do ruky a hrál si s mojí mušličkou, jako nikdy v životě. Opravdu jsem s touto erotickou pomůckou maximálně spokojená a s přítelem se hodláme poohlédnout po další a nové erotické pomůcce.

 

Petra, 19 let, studentka

Jsem stále sama a nějak se mi nedaří najít kluka. Nevím proč, ale to zde nechci rozebírat. Snad jako každý člověk, tak i já se ráda uvolním, relaxuji, ale na druhou stranu si dopřeji nějaké erotické hrátky. Jelikož stále nemám přítele, ani nikoho na občasný sex a povyražení, jsem nucena si vystačit sama. Nezbylo mi tedy nic jiného, než si koupit drobné erotické pomůcky, které mě uspokojí. Váhala jsem, jako erotickou pomůcku mám koupit, ale nakonec jsem dala na doporučení kamarádek a koupila jsem si dildo s varlaty. První kontakt s dildem byl opravdu něco nezapomenutelného. Schválně jsem si objednala dildo větších rozměrů, aby mé hrátky byly daleko intenzivnější, než s klasickým dildem. S odstupem času mohu hodnotit dildo s varlaty jako skvělou erotickou pomůcku na dlouhé večery, které trávím sama. Dildo je praktické a hlavně velice jednouché na svojí údržbu – dildo stačí pohodlně opláchnout pod vlažnou tekoucí vodou a nechat oschnout. Opravdu jsem s dildem maximálně spokojena a hodlám si svoji sbírku erotických pomůcek v co nejbližší době rozšířit.

koupit

 


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty