Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Péče o dildo

Dilda - údržba

3000000029elPokud vlastníte dildo, je jedno jestli dildo s varlaty, dildo nafukovací nebo třeba dildo s přísavkou, zajisté si tento text rádi přečtete. Většina lidí extrémně dbá na svoji hygienu a snaží se být maximálně čistotnými. Ano, to je velice správná věc, v dnešní době, kde na nás prakticky všude číhají nejrůznější bakterie, viry a další nemoci, kterým se snažíme vyhýbat.

O své erotické pomůcky je velice dobré se také starat. Nikdo z nás nechce dostat nepříjemnou infekci na těch nejchoulostivějších místech.

Dildo je na svojí údržbu celkem nenáročné. Pokud chcete svoji erotickou pomůcku udržet stále jako novou, je doporučováno ji po každém použití důkladně opláchnout pod vlažnou tekoucí vodou.

Pokud jste náročnější a pouhé opláchnutí dilda pod vlažnou tekoucí vodou Vám nestačí – nevadí, máme řešení i pro Vás. Jestliže chcete svoji erotickou pomůcku udržet stále jako novou, stačí jí po každém použitá otřít speciálním anti-bakterickým hadříkem, který si můžete objednat.

Suchou erotickou pomůcku stačí pouze hadříkem otřít a o více se starat nemusíte. Hadřík je napuštěný speciální směsí, která se o vše dokonale postará. Anti-bakterické hadříky můžete pohodlně nakoupit na většině e-shopů, které se touto tematikou zabývají. Cena hadříků je opravdu přijatelná, a pokud si potrpíte na čistotu, rozhodně si hadříky objednejte – investice se vyplácí.

koupit

 


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty