Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Nejoblíbenější

DILDA - NEJOBLÍBENĚJŠÍ TYPY

 

Dild je opravdu nespočet, ale jsou mezi nimi více, či méně oblíbené typy, které si zde představíme.

Mezi nejoblíbenější a také nejprodávanější patří skleněné dildo Glass, které je dlouhé 23 centimetrů. Oblíbené je jednak, kvůli svému designu a provedení, které je opravdu netradiční, ale také díky své originalitě a materiálu, který je zde použitý.

Dildo tělové barvy, s přísavkou a koulema je opět velice oblíbené, hlavně tedy u žen, které si rádi dopřávají své erotické hrátky ve vodě. Jedná se o dildo, které je dlouhé 22 centimetrů a dá se pohodlně připevnit například na kraj vany. Dildo díky své velikosti a tvaru, který velice úzce připomíná penis navodí tu správnou atmosféru.

 

 

Double dildo gelové je oblíbené hlavně mezi ženami, které si své erotické hrátky dopřávají spolu. Jedná se tedy o oboustranné dildo, kde se dají jednoduše používat obě strany této univerzální erotické pomůcky. Dildo můžete použít například i jako pomůcku, kde si jeden konec strčíte do mušličky a druhý do zadečku. Uvidíte, že se Vám tato skvělá pomůcka bude líbit. Úspěch je téměř jistý.

Pokud máte rádi něco extrémního a rádi zkoušíte například s partnerkou nové věci, rozhodně nezapomeňte na 37 centimetrů dlouhého obra v podobě dilda s přísavkou. Jedná se tedy o zcela klasické dildo, jen s rozdílem, že jeho velikost je 37 centimetrů a průměr je 6 centimetrů. Přísavka je velice silná, takže i v kolmém přisátí bude dildo pohodlně držet. Opravdu skvělá erotická pomůcka, která stojí za vyzkoušení.

Vibrátor We-Vibe má skvělý tvar a jde použít také jako dildo :-) Vibrace jen přidá na rozkoší...

 


Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty