Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Užívejte si s dildem s přísavkou

Užívejte si s dildem s přísavkou

Chcete si koupit novou erotickou pomůcku? Co takhle si zvolit dildo s přísavkou? Díky přísavce zažijete mnohem více rozkoše než s klasickým dildem. Dopřejte si i vy více vzrušení.

Erotické pomůcky k předehře i sebeuspokojování

Rozmanitost erotických pomůcek je velká. Některé se vyrábějí za účelem zpestření milostné předehry, jiné jsou určené k sebeuspokojování a další pomůcky můžete používat, jak při předehře, tak k sebeuspokojování.
Je jen na vás a na vašich sexuálních choutkách, jakou si vyberete erotickou pomůcku. Muži nic nezkazí umělými pannami či umělými vagíny. Mezi ženami jsou zase velmi oblíbené různé vibrátory, dilda či Venušiny kuličky.
Máte rádi anální sex? Pak je tu pro vás mnoho pomůcek pro ještě větší anální dráždění. Mnohé pomůcky nabízíme i pro milovníky BDMS a dalších sexuálních praktik. Do erotických pomůcek zařazujeme také různá afrodiziaka, DVD porno, prostředky pro oddálení ejakulace atd. Vyberte si i vy sexuální pomůcky, které vás nejvíce zaujmou.
koupit


Osvědčená erotická pomůcka venušiny kuličky. Vzrušení i zpevní dno pánevní.


Parametry dilda s přísavkou

Dildo s přísavkou je velké 17 cm a z toho je použitelná délka 13 cm. Maximální průměr je 3 cm.
Dildo s přísavkou je vyrobené ze středně měkkého materiálu, má kombinovanou barvu, tvar penisu, je s koulemi a jeho hmotnost je 182 gramů.

Blíže o dildu s přísavkou

A co se vám bude na dildu líbit? Především vás potěší kvalitní přísavka. Dále se vám bude zamlouvat příznivá cena a měkkost a poddajnost dilda. Nevýhodou je, že je trochu cítit gumou, ale to není nikterak významné.
Díky jeho ohebnosti si s ním můžete vyhrát podle libosti. Potěší vás i jeho dobře tvarovaný vzhled. Má na povrchu žilky a je na něm velmi dobře vytvarovaná předkožka, ale i čára rozdělující pravou a levou kouli. Dildo je menší velikosti a hodí se i k vodním hrátkám.
Užívejte si i vy do sytosti svého nového dilda.

 

koupit


Diskuse (19 komentářů)

Helča, (04. 09. 2014 14:48) Reagovat
Dildo jsem dřív taky hodně používala při masturbaci, méně pak při sexu (i to bylo fajn). Jenže jak vznikají stále lepší pomůcky, tak jsem holt "zmlsaná", takže teď už dildo vůbec nevyužívám. Koukala jsem ale, že i mezi dildy se prodávají zajímavé kousky, mnohem lepší než který mám doma já.
Jitka, (04. 02. 2015 13:23) Reagovat
Dildo s přísavkou jsem si koupila, když jsem byla delší dobu bez partnera a v tu dobu mi to s ním fakt bavilo, docela mi to simulovalo sex, ale jakmile jsem si zase partnera našla, tak ho nepoužívám. Osamělým ženám však můžu vřele doporučit.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty