Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Užívejte si rozkoše s gelovým dildem

Užívejte si rozkoše s gelovým dildem

Rozhodla jste se pořídit si nové dildo? Chcete nějaké klasické, které vyhovuje většině žen a vyznačuje se příznivou cenou? Zkuste toto gelové dildo.

Vibrátory a dilda

Nejoblíbenějšími dámskými sexuálními pomůckami jsou vibrátory a dilda. I výrobci jim věnují velkou pozornost, a tak na trhu najdete nejrůznější vibrátory a dilda.
Nejdříve bychom si mohli říci, v čem se tyto dvě pomůcky liší. Vibrátor je poháněný vibračním motorem, zatímco dildo je bez vibrací. I tak přináší ženám mnohé uspokojení.
Vibrátory i dilda se vyrábějí z různých materiálů. V poslední dobou je oblíbená umělá kůže, která se velmi blíží té opravdové. Tyto vibrátory jsou poněkud dražší, ale stojí za to. Chcete nějaký levnější model? Mnohé se vyrábí z gelu, plastu, kovu či skla. Vyberte si vibrátor či dildo podle své chuti.
Rozmanité jsou i velikosti a některé vibrátory či dilda mají něco navíc. Některé modely lze dofouknout. Najdete i ejakulační dilda, ale také si můžete pořídit velké dildo ve tvaru ruky, které je používáno při přípravě na fisting.

koupit

 

Nabízíme robertky, vibrátory a mnoho dalších erotických pomůcek.

 

 

Parametry gelového dilda

Gelové dildo je velké 20 cm. Použitelná je celá část. Maximální průměr dilda je 4 cm. Je vyrobený ze středně měkkého materiálu, má fialovou barvu a realistický tvar penisů.
Gelové dildo má neutrální vůni, váží 250 gramů, je bez přísavky a nemá varlata.

Blíže o gelovém dildu

Hlavními přednostmi gelového dilda je, že je za dobrou cenu a je vyrobený z měkkého, příjemného a ohebného materiálu. Má střední velikost a je s menším žaludem. Menší nevýhodou je, že je bez přísavky. Toto dildo je mezi ženami velmi rozšířené.

 

 

koupit

 


Diskuse (16 komentářů)

ANIČKA, (15. 12. 2011 08:39) Reagovat
Dildo jsem nikdy neměla a ani mi neláká. Mám pocit, že jako dildo by se mohla použít řada různých předmětů. Lepší jsou vibrátory. Ty mají něco navíc...
Sherry, (24. 10. 2012 07:22) Reagovat
Nevím, jestli je jako dildo vhodné používat různé předměty. Myslím, že pak vznikají různé nehody, infekce a podobně. Nejlepší je koupit si dildo, které je na to přímo určené. Já třeba dilda před vibrátory upřednostňuju. Vibrace nepotřebuju.:)
SAŠA, (29. 12. 2011 14:02) Reagovat
Já mám doma skleněné dildo a jsem s ním spokojená. Myslím, že ani ty vibrace nepotřebuju. Mám to jako pomůcku na erotohrátky nebo předehru a je to tak úžasný...
NATALIE, (31. 01. 2012 12:04) Reagovat
Růžováček vypadá sympaticky. Mám ráda růžovou barvu, tak proč si nepořídit růžového vibrouška.
Simona, (20. 08. 2012 09:09) Reagovat
Já tedy dilda ráda mám. Oni jsou sice různé předměty, které tak lze použít, ale žádný není tvarově přesný, takže to není tak příjemné jako s dildem. Navíc používání různých předmětů je nehygienické a často vznikají různé trapasy, když pak pomůcka není přizůsobená tomu, aby se snadno vyndavala z vagíny.
Petra, (21. 11. 2012 13:32) Reagovat
Dildo nebo vibrátor...To je jako, jestli si dáte zmrzlinu nebo čokoládu. Jednou má člověk chuť na tohle, jindy na něco jiného. .Já mám doma obě pomůcky, a i když je fakt, že používám víc vibrátor, tak si občas k ruce ráda vezmu dildo.
Blažena, (27. 02. 2013 08:57) Reagovat
Já to mám tak, že s vibroušem si většinou užívám sama a dildo mám na dráždění před sexem. To mě dráždí partner. Ani nevím, proč to mám tak rozdělený. Když by mohl i s vibroušem...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty