Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Užívejte si s dildem s přísavkou

Užívejte si s dildem s přísavkou

Chcete si koupit novou erotickou pomůcku? Co takhle si zvolit dildo s přísavkou? Díky přísavce zažijete mnohem více rozkoše než s klasickým dildem. Dopřejte si i vy více vzrušení.

Erotické pomůcky k předehře i sebeuspokojování

Rozmanitost erotických pomůcek je velká. Některé se vyrábějí za účelem zpestření milostné předehry, jiné jsou určené k sebeuspokojování a další pomůcky můžete používat, jak při předehře, tak k sebeuspokojování.
Je jen na vás a na vašich sexuálních choutkách, jakou si vyberete erotickou pomůcku. Muži nic nezkazí umělými pannami či umělými vagíny. Mezi ženami jsou zase velmi oblíbené různé vibrátory, dilda či Venušiny kuličky.
Máte rádi anální sex? Pak je tu pro vás mnoho pomůcek pro ještě větší anální dráždění. Mnohé pomůcky nabízíme i pro milovníky BDMS a dalších sexuálních praktik. Do erotických pomůcek zařazujeme také různá afrodiziaka, DVD porno, prostředky pro oddálení ejakulace atd. Vyberte si i vy sexuální pomůcky, které vás nejvíce zaujmou.
koupit


Osvědčená erotická pomůcka venušiny kuličky. Vzrušení i zpevní dno pánevní.


Parametry dilda s přísavkou

Dildo s přísavkou je velké 17 cm a z toho je použitelná délka 13 cm. Maximální průměr je 3 cm.
Dildo s přísavkou je vyrobené ze středně měkkého materiálu, má kombinovanou barvu, tvar penisu, je s koulemi a jeho hmotnost je 182 gramů.

Blíže o dildu s přísavkou

A co se vám bude na dildu líbit? Především vás potěší kvalitní přísavka. Dále se vám bude zamlouvat příznivá cena a měkkost a poddajnost dilda. Nevýhodou je, že je trochu cítit gumou, ale to není nikterak významné.
Díky jeho ohebnosti si s ním můžete vyhrát podle libosti. Potěší vás i jeho dobře tvarovaný vzhled. Má na povrchu žilky a je na něm velmi dobře vytvarovaná předkožka, ale i čára rozdělující pravou a levou kouli. Dildo je menší velikosti a hodí se i k vodním hrátkám.
Užívejte si i vy do sytosti svého nového dilda.

 

koupit


Diskuse (19 komentářů)

SIMONA, (29. 08. 2011 05:56) Reagovat
Mám ráda, když si vezme můj přítel k ruce dildo a hraje si se mnou. Je to fajn předehra, která nás oba nažhaví. Jsem zastánce používání erotických pomůcek i jako předehru. Zpestří to tak sexuální radovánky.
MONI, (29. 08. 2011 09:16) Reagovat
Dilda s přísavkou musí být dobrá...Lákají mi, asi se tak dá dobře simulovat poloha na koníčka a tu mám opravdu ráda...:)
PAVLA, (30. 11. 2011 08:57) Reagovat
Právě jsem si pořídila dildo s přísavkou a je to fakt hustý. Docela si užívám a můžu vřele doporučit.
VERONIKA, (01. 03. 2012 08:31) Reagovat
NIkdy mi napadlo, že dildo s přísavkou může být tak dobrý. Holka se na tom fakt víc vyblbne. ALespoň já tedy určitě.
Martinka, (06. 04. 2012 09:22) Reagovat
Ne že bych nevěděla, že existují dilda s přísavkou, ale nějak mi to dřív nenapadlo. Na druhou stranu je to dobrý nápad a určitě to vyzkouším.
ANETA, (23. 04. 2012 08:15) Reagovat
Já mám jedno takové dildo doma a je to fakt dobrý. Akorát bych ráda vyzkoušela i jiné hračičky. Nemáte někdo tip na nějakou hračku?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty