Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Dildo pro dámy i pány

Dildo pro dámy i pány

Už jste měli v ruce unisex dildo? Své si s ním užijí páni i dámy. Pořiďte si i vy takové dildo. Hodí se jak na chvilky samoty, tak jako pomůcka pro milostnou předehru.

O dildech

Dildo představuje předmět určený k vaginálnímu, ale i análnímu dráždění. Je podobný vibrátoru s tím rozdílem, že nemá vibrační motůrek, takže nevibruje. Dildo si můžete zakoupit buď v realistické podobě penisu, ale k mání jsou i mnohé další tvary. Záleží jen na vás, jakému dáte přednost.
Rozmanitost dild není však jen tvarová, ale i velikostní a materiální. Dilda se nejčastěji vyrábějí z umělé kůže, gelu, plastu, kovu, silikonu, skla atd.
Velikosti jsou také různé. Chcete něco opravdu velkého. Na trhu jsou mnohé dilda XXL. Snad největším dildem je fisting ruka určená na techniku fisting. Ruce se vyrábí v různých rozměrech, takže se jejich pomocí můžete postupně na fisting připravit.
Setkáte se i s dildy, které jsou nafukovací, ejakulační, rotační atd. Některé modely se prodávají s přísavkou i varlaty. Zkrátka...Nabídka je velká. Stačí si jen vybrat.

koupit

Robertky, dilda, lubrikační gely a jiné erotické pomůcky pro intimní chvilky ve dvou.


Parametry dvojitéo unisex dilda

Celková délka dilda je 20 cm. Použít se dá celá jeho část. Maximální průměr dilda je 3 cm. Je ze středně měkkého materiálu, má fialovou barvu, nepřipomíná svým tvarem penis a nemá přísavku.

Blíže o dvojitém unisex dildu

Nabízené dildo má velmi zajímavý tvar. Je úzké a má ve své spodní části čtyři menší kuličky na dráždění análku nebo vagíny. Vrchní část dilda je kulatá a střed vrchní části je mírně rozšířený. Zkrátka tvar dilda je velmi důmyslný.
Potě vás i ohebný a pružný materiál, která vám dopřeje mnoho vzrušujících chvilek. Hodí se i na hrátky do vody. Problémy nebudete mít ani s údržbou této hračky. Stačí ji jen omýt vodou a mýdlem. Můžete také použít speciální desinfekci, které se prodávají.

 

 

koupit

 


Diskuse (17 komentářů)

SYLVA, (22. 09. 2011 10:10) Reagovat
Mám ráda skleněná dilda. Jsou boží, ale ještě radši mám ráda různé vibrátory. Především ty s imitací kůže.
LINDA, (10. 10. 2011 09:50) Reagovat
Erotické pomůcky mám ráda, ale dilda jsem ještě nezkoušela. Dávám přednost vibrátorům. Dilda mi přijdou - nudná, ale zkušenosti nemám.
IVANA, (29. 10. 2011 17:49) Reagovat
Proč nudná? Mě baví dilda jako předehra. Dám ho partnerovi a ať si se mnou hraje. ...To mi rozhodně nudné nepřijde.
Vendula, (21. 02. 2013 14:14) Reagovat
Také nechávám partnera, aby si s dildem hrál a jde mu to moc dobře. Dokonce bych řekla, že líp, než když si s ním hraju sama. už se těším na další hrátky.
PAVLA, (23. 02. 2012 08:53) Reagovat
Každému vyhovuje něco jiného, ale když si vyberete pěkný a zajímavý dildo, je to pecka. Také jedno doma mám a moc mě to s ním baví. A jak píše Ivana, vhodné je to i pro předehru před sexem. Partner je také různým hračičkám nakloněný.
ANETKA, (13. 04. 2012 09:38) Reagovat
Super jsou dilda s přísavkou. Jejich kouzlo jsem objevila teprve nedávno, ale od té doby si tak ráda hraju. Přijde mi to takový realističtější než se jen uspokojovat vibrátorem nebo dildem rukou.
Erika, (15. 08. 2012 10:49) Reagovat
My používáme dildo jen při předehře, kdy mě s ním partner dráždí, takže ani to s tou přísavkou nepotřebuju.
IRENA, (18. 05. 2012 10:06) Reagovat
Já pořád nechápu, jaký je rozdíl mezi dildem a vibrátorem. Vždyť na první pohled mi to přijde dost podobné.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty