Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Rozdělení

DILDA A JEJICH ROZDĚLENÍ

 

Jak jsme se již mohli dočíst, rozdělení Dild je velice rozšířené. Zde si dilda jednoduše rozdělíme a některá z nich si představíme. Jestli se rozhodujete, že si právě nějaké dildo koupíte, přesně pro Vás je tato stránka jako stvořena.

 

 

Dilda oboustranné (dvojité)

Jak už samotný název napovídá, jedná se o dildo, které má dvě strany a obě se dají použít pro Vaše hrátky. Oboustranná dilda se dají použít tak, že jednu stranu se vloží do vagíny a druhá strana právě do zadečku. Při zasunutí obou stran dilda se dostaví velice příjemný pocit, který je díky oboustrannému použití, které je v tomto případě velice příjemné.

Dále se dá oboustranné dildo použít při sexuálních hrátkách, které spolu mají dvě ženy. Ano, opravdu. Ženy si lehnou naproti sobě a každá si jeden konec zasune do své mušličky. Pomůcka má opravdu skvělý náboj, ženy na sebe při hrátkách vidí, můžou se dále velice pohodlně dráždit. Fantazii se meze nekladou, a pokud Vás napadne nějaké další použití, určitě se o něm v diskusi podělte s dalšími návštěvníky, kteří dildo používají.

Oboustranná dilda nemají přísavku, což je logické, když se dají obě strany použít. Pro hrátky, které jsou mezi dvěma ženami je oboustranné dildo velice zábavné. Pokud si v těchto sexuálních praktikách libujete, není nic lepšího, než si oboustranné dildo zakoupit a ihned vyzkoušet. Uvidíte, jak budete z používání dilda překvapeni. Ať už z používání jako vaginální a anální dildo, nebo jako dildo, které použijete s jinou ženou.

 

Oboustranná dilda jsou vyrobeny z velice šetrného materiálu, takže strach, že se Vám například z používání něco stane (vyrážka, svědění apod.) je zde zcela nemístný. Navíc pro lepší použití můžete pohodlně použít libovolný lubrikační gel, který Vám zážitek z používání daleko zpříjemní. Navíc i údržba oboustranného dilda je velice jednoduchá. Dildo stačí pouze opláchnout pod tekoucí vodou a je připraveno k dalšímu použití.

 

 

Dildo koule - s varlaty

Další rozdělení dilda je velice oblíbené, tedy hlavně mezi ženami. Jedná se o dildo (tedy nevibrační vibrátor), který opravdu dokonale ztvárňuje mužský penis. Pokud Vás nebaví klasický vibrátor, který vypadá jako penis, pořiďte si dildo, které vypadá jako penis a používejte jej.

Dilda, která vypadají jako penis se dále rozdělují podle velikosti, která je od těch nejmenších až po gigantické velikosti, dále můžou, obsahoval přísavku, která se dá pohodlně přisát například k posteli, k vaně nebo k dalším částem nábytku. Použití dilda je pak o poznání lepší a hlavně o sto procent zábavnější.

Není nic příjemnějšího, než si v klidu přisát dildo s přísavkou například k vaně, koupat se s koupání si zpříjemnit tím, že vystrčíte zadeček a koupání si zdokonalíte tím, že budete na přisáté dildo narážet. Uvidíte, že koupání bude o poznání zábavnější a koupat se budete třeba třikrát denně.

Jinak pokud máte rádi extrémy, není nic lepšího, než si objednat Gelové dildo XXL. Dildo je vyrobeno z příjemného materiálu, které má tělovou barvu. Dildo vypadá velice realisticky (přesně jako penis s varlaty, dokonce i žalud velice dobře vypadá), a navíc je dildo celkově dlouhé 37 centimetrů. Pokud chcete tedy zažít s dildem něco jedinečného a neopakovatelného, dejte na první kontakt s tímto doslova gigantickým penisem.

Pokud máte rádi klasiku, kupte si dildo s přísavkou. Můžete si vybrat ze tří barev (transparentní, modré anebo červené) a použití je prakticky stejné. Tedy s jedním rozdílem. Tříbarevné dildo má celkovou délku „jenom“ 17 centimetrů. Tedy v porovnání s XXL dildem se jedná o naprostého prcka.

 

 

 

 

 

Dilda s přísavkou

Dilda s přísavkou jsme si již malinko představili, ale není nad to, si své znalosti zvětšit. Dilda s přísavkou jsou prakticky obyčejná dilda, s tím rozdílem, že se na konci jedné části vyskytuje přísavka, která se může doslova „přilepit“ k nejrůznějším částem nábytku. Pokud si chcete své hrátky užívat v koupelně, přisajete dildo například na kachličky nebo vanu a užíváte si. Pokud si chcete své sexuální hrátky vychutnávat v posteli, přisajete dildo s přísavkou například na postel anebo skříň a už si jenom užíváte jeho mocné síly.

Dildo s přísavkou je nevibrační, tudíž odpadá otravná věc, kterou je výměna baterek. Dildo můžete pohodlně používat tři dny v kuse a nikdy nemůže přestat plnit svůj účel. Kdežto když Vám dojdou ve vibrátoru baterky a po ruce nemáte nové – z vibrátoru se stane prakticky „obyčejné“ dildo.

Dilda s přísavkou jsou vyrobeny z velice realistických tvarů a i materiál je šetrný, neobsahuje žádné škodliviny a je lékařsky nezávadný. Pokud Vám přísavka nedostatečně plní svůj účel přisátí, doporučuje se přísavku jemně navlhčit. Efekt přisátí pak bude o poznání lépe a dildo s přísavkou bude dokonale a hlavně pevně držet. Pokud chcete, lubrikační gel můžete použít dle Vaší libosti. Prakticky všechny gely jsou na povrch dild nezávadné. Po Vašich sexuálních hrátkách stačí dildo pouze opláchnout pod vlažnou tekoucí vodou a pokud na údržbu hodně dbáte, dále jej otřete antibakteriálním hadříkem, který se dá také dokoupit.

 

 

Dilda připínací

Připínací dilda (neboli strapony) jsou velice oblíbené – hlavně svým dokonalým použitím. Připínacích dild je neskutečné množství a zde, na této stránce si některé představíme. Opravdu je o co stát. Připínací dilda se tedy velice jednoduše připnou k pásu a to, co s nimi uděláte je opravdu pouze na Vás.

Jako první na řadu přicházejí snad všem známé latexové kalhotky s vnějším penisem. Jedná se tedy o kalhotky, které jsou vyrobeny z velice příjemného materiálu, kterým latex bezesporu je. Žena si pohodlně kalhotky navlékne a před ní se objeví penis. Jedná se tedy o vnější penis, který se dá pohodlně použít. Například pokud si hodujete s hrátkami, které se odehrávají mezi dvěma ženami, jedna si může jednoduše připnout tyto latexové kalhotky s vnějším penisem a sexuální hrátky mohou začít. Jelikož je latexový penis plný, můžete ho překvapivě používat jako anální, tak i vaginální dildo. Dbejte na svojí fantazii a udělejte si příjemný večer. Opravdu je za co stát.

Další jsou latexové kalhotky se dvěma nebo třemi penisy. Opravdu netušíte, o co jde? Nebojte, ihned si vysvětlíme. Latexové kalhotky s dvěma penisy jsou kalhotky, které obsahují dva vnitřní penisy. Tedy dvě vnitřní jakási dilda, která si žena zasune jak do vagíny, tak i do zadečku. Prakticky se jedná o klasické kalhotky, které jsou uvnitř kalhotek. Kalhotky jsou patřičně zpevněny a ze samotného používání nemusíte mít strach. Žena si pouze kalhotky navlékne na sebe a rozkoš je zaručena. Jedná se o nevibrační kalhotky, takže žádné otřesy nečekejte. A další jsou latexové kalhotky se třemi penisy. Asi zřejmě už více, o co se jedná. Jedná se tedy o kalhotky, které mají dva vnitřní penisy a jeden venkovní, které je vyztužený a hlavně je opět plný. Pokud jste žena a dopřáváte si sexuální hrátky s jinou ženou, latexové kalhotky se třemi penisy jsou skvělou volbou pro erotickou pomůcku, které Vaše hrátky dokonale okoření. Žena si opět navlékne kalhotky a postupně si jedno dildo zasune do své mušličky a druhé do zadečku. Už tento akt je příjemný, ale to, co se bude následovně odehrávat je ještě dokonalejší. Druhá žena vyšpulí zadeček, co kterého si vloží vnější penis, který je na latexových kalhotkách. Obě ženy si tedy dopřávají maximálního prožitku a to velice pohodlně a bez jakýchkoliv zábran a omezení.

 

 

 

Dilda nafukovací

Nafukovací dildo je velice příjemnou erotickou pomůckou hlavně pro ženy, které mají rádi pocit, že se jim ve vagíně něco zvětšuje. Jedná se tedy o příjemné dildo, které se pomocí stlačením balónku zvětší. Stačí si tedy pohodlně lehnout, začít si hrát s dildem (libovolně můžete používat jakékoliv lubrikační gely), když máte dildo vložené ve vagíně zapumpujete a ihned pocítíte příjemný pocit. Dildo ve vagíně se začne zvětšovat a navodí příjemný pocit.

Tento typ dilda je velice oblíbený a kupovaný. Můžete ho použít buď sama, nebo v kombinaci s přítelem, který pumpuje a dosáhne ještě příjemnějšího pocitu, než když si s pomůckou hrajete sami.

Dildo je celé vyrobeno z latexu, tudíž se nemusíte bát, že si například s erotickou pomůckou něco uděláte, nebo že se při delším používání rozpadne. Pro někoho může být nemilé, že nafukovací dildo není odolné vůči vodě. Odpadají tedy sexuální hrátky ve sprše nebo například ve vaně. Snad Vás tento fakt neodradí od koupi této erotické hračky, která je určena pro všechny ženy, které mají rádi opravdu velké věci ve své mušličce.

Nafukovací dildo má realistický tvar penisu, ale bez varlat. Velikosti jsou různé, ale většinou je délka nafukovacího dilda 25 centimetrů a šířka za klidného stavuj je 3 centimetry, za „nafouknutého“ stavu se dildo zvětší až o tři centimetry – tedy na celkovou šířku 6 centimetrů, která je opravdu velice příjemná.

Nafukovací dildo je vyráběno i jako anální kolík, který má od „obyčejného“ nafukovacího dilda také příjemnou funkci, kterou je vibrace. Jedná se tedy o anální nafukovací kolík, který je i vibrační. Tato erotická pomůcka by určitě neměla chybět žádné ženě, která ráda experimentuje a nevadí jí zkoušet nové a nové věci. Pokud si tedy libujete v těchto věcech, rozhodně zkuste anální nafukovací a vibrační kolík, který Vás zajisté překvapí.

 

Dildo stříkající – ejakulace

Hodně promyšlené a doslova moderní dildo je dildo, které je stříkající a dokáže navodit plnohodnotnou ejakulaci. Ejakulační dildo je tělové barvy o velikosti 22 centimetrů (délky) a průměru 3 centimetry. Stříkající dilda jsou spíše ojedinělé, ale pokud o ně máte zájem, zajisté je seženete.

Stříkající dilda jsou vyrobeny z měkkého a velice odolného materiálu, který je samozřejmě zdravotně nezávadný. Stříkající dildo je na používání velice jednoduché, ale přesto je doporučováno si před samotným pořídím důkladně přečíst návod k použití. Obzvláště jak se používá „zařízení“, díky kterému je vystřikována z dilda tekutina, která je v dildu napuštěna.

https://www.ruzovyslon.cz/dilda-nevibracni-penisy/pripinaci/

Diskuse (0 komentářů)

Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty