Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Více rozkoše s oboustranným dildem

Více rozkoše s oboustranným dildem

Rozhodla jste se pořídit si nové dildo? Možností máte mnoho. Určitě vás zaujme toto oboustranné dildo. Užívejte si i více vzrušení.

O dildech

Jste příznivkyní erotických pomůcek? Máte doma dildo? Pokud ne, je na čase si nějaké pořídit. Výběr je široký a určitě si svůj oblíbený model najde každá žena.
Dilda se vyrábějí z různých materiálů. Můžete si pořídit skleněná, kovová, gelová, silikonová a další dilda. Rozmanité jsou i velikosti. Mezi největší dilda patří fisting ruka, která je vhodná pro milovnice anální a vaginálního fistingu. Díky speciálním dildům se budete moci na tuto techniku náležitě připravit. Můžete si pořídit i erekční dilda, dilda s přísavkami, varlaty a mnohé další modely. Vyberte si i vy své dildo.

 

Parametry oboustranného dilda

Oboustranné dildo od výrobce Doc Johnson je dlouhé 30 cm. Jeho celá délka je použitelná. Jeho maximální průměr je 3,5 cm a je vyrobený ze středně měkkého materiálu.
Dildo má červenou barvu, je realistické, má neutrální barvu, hmotnost 346 gramů a nemá přísavky ani varlata.

Blíže o oboustranném dildu

Majitelky na tomto dildu nejvíce oceňují jeho oboustrannost, středně měkký gelový materiál, ohebnost, kvalitního výrobce a výrazný, oddělený žalud.
Povrch dilda je žilkovaný a má na obou svých koncích tvarované špičky. Potěší vás také snadnou údržbou, na kterou stačí voda s mýdlem či dezinfekce.
Důležité je dildo před prvním použitím omýt teplovou vodou s mýdlem. Sexuální pomůcka je totiž od výroby ošetřená roztokem slané chuti.

 

 

 


Diskuse (10 komentářů)

Hedva, (01. 10. 2014 08:16) Reagovat
Vypadá dobře, chtěla jsem sice spíš nějakou jinou erotickou pomůcku, ale tohle dldo mě láká a já jsem vždycky považovala dildo za trochu nudnou erotickou pomůcku. Je fakt, že se v erotických pomůckách moc nevyznám a nevím, v jakých různých provedení se prodává.:)
Danča, (24. 07. 2015 10:55) Reagovat
Oboustranné dildo nemusí být jen pro lesbičky. Může jít o dildo, který se využívá na vagínu a análek. Tedy jestli je dostatečně ohebné, ale určitě si s ním užívají i lesbičky, asi záleží o jaký jde konkrétně model.
Kacaba, (04. 07. 2016 16:15) Reagovat
Nepíše se náhodou správně didla místo dilda?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty