Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Užívejte si s nafukovacím dildem

Užívejte si s nafukovacím dildem

Hledáte nějakou novou a zajímavou erotickou pomůcku, která vám přinese mnoho orgasmů a sexuálních prožitků? Nabízíme vám nafukovací dildo.

O dildech

Na trhu máme celou řadu nejrůznějších dild. A co vlastně dildo je? Jde o erotickou pomůcku, která slouží k uspokojování žen. Většinou má tvar penisu, ale může mít také jiné tvary. Dildo je velmi podobné vibrátoru. Na rozdíl od něj však nemá vibrační motůrek.
Dilda se vyrábí z nejrůznějších materiálů. Nejkvalitnější, ale také nejdražší jsou dilda z umělé kůže. Z dalších materiálů si jmenujme gel, silikon, sklo, plast atd. Dilda jsou velmi rozmanitá. Oblíbené jsou i nafukovací dilda.

 

 

Parametry nafukovacího dilda

Nafukovací dildo má 24 cm a jeho maximální průměr je 5 cm. Je vyrobený ze středně měkkého materiálu a má tělovou - natural barvu.
Nafukovací dildo má realistický tvar, tj. tvar penisu, jeho vůně je neutrální, hmotnost je 170 gramů, je bez přísavky a nemá varlata.

Blíže o nafukovacím dildu

Nafukovací dildo dobře drží při nafouknutí a je jemné na dotek. Menší nevýhodou je trochu tvrdší balónek, není vodotěsný a při nafouknutí se průměr příliš nezvětší.
Nafukovací dildo ocení všechny ženy, pro které je stimulující pocit, že se jim uvnitř vagíny něco zvětšuje a rozpíná. Je jen na ženě, jak moc si dildo nafoukne. Můžete si ho nafouknout najednou nebo přifukovat postupně.
Nafukovací dildo je schopné se zvětšit až o 25 cm a zdvojnásobit svůj obvod. Oceníte jednoduchost a snadnou obsluhovatelnost ruční pumpičky. Potěší vás i materiál. Jde o stoprocentní latex.
Užívejte si více vzrušení a orgasmů s novým nafukovacím dildem.

 

 

 


Diskuse (1 komentář)

Gabriela, (11. 03. 2014 12:01) Reagovat
Nafukovací dildo musí být super. Přemýšlím o něm. Říkám si, že by mohlo být dobře použité i jako anální dildo, nebo se kalsická dilda od normálního liší něčím, kvůli čemuž by pro tyto účely nemohlo být použité? Omlouvám se, jestli se ptám hloupě, ale jsem v tomto směru amaterkou.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty