Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Užívejte si rozkoše s gelovým dildem

Užívejte si rozkoše s gelovým dildem

Rozhodla jste se pořídit si nové dildo? Chcete nějaké klasické, které vyhovuje většině žen a vyznačuje se příznivou cenou? Zkuste toto gelové dildo.

Vibrátory a dilda

Nejoblíbenějšími dámskými sexuálními pomůckami jsou vibrátory a dilda. I výrobci jim věnují velkou pozornost, a tak na trhu najdete nejrůznější vibrátory a dilda.
Nejdříve bychom si mohli říci, v čem se tyto dvě pomůcky liší. Vibrátor je poháněný vibračním motorem, zatímco dildo je bez vibrací. I tak přináší ženám mnohé uspokojení.
Vibrátory i dilda se vyrábějí z různých materiálů. V poslední dobou je oblíbená umělá kůže, která se velmi blíží té opravdové. Tyto vibrátory jsou poněkud dražší, ale stojí za to. Chcete nějaký levnější model? Mnohé se vyrábí z gelu, plastu, kovu či skla. Vyberte si vibrátor či dildo podle své chuti.
Rozmanité jsou i velikosti a některé vibrátory či dilda mají něco navíc. Některé modely lze dofouknout. Najdete i ejakulační dilda, ale také si můžete pořídit velké dildo ve tvaru ruky, které je používáno při přípravě na fisting.

koupit

 

Nabízíme robertky, vibrátory a mnoho dalších erotických pomůcek.

 

 

Parametry gelového dilda

Gelové dildo je velké 20 cm. Použitelná je celá část. Maximální průměr dilda je 4 cm. Je vyrobený ze středně měkkého materiálu, má fialovou barvu a realistický tvar penisů.
Gelové dildo má neutrální vůni, váží 250 gramů, je bez přísavky a nemá varlata.

Blíže o gelovém dildu

Hlavními přednostmi gelového dilda je, že je za dobrou cenu a je vyrobený z měkkého, příjemného a ohebného materiálu. Má střední velikost a je s menším žaludem. Menší nevýhodou je, že je bez přísavky. Toto dildo je mezi ženami velmi rozšířené.

 

 

koupit

 


Diskuse (16 komentářů)

Klára, (27. 05. 2013 10:37) Reagovat
Já mám doma dildo s přísavkou a za vibrátor bych ho neměnila. Každému vyhovuje jiná erotická pomůcka. Mě osobně vibrace nelákají.
Kristýna, (27. 06. 2013 13:09) Reagovat
a zkoušelas někdy vibrace? Já jsem si také říkala, co na tom může být tak úžasného a pak jsem se nestačila. divit.:)
Nina, (16. 07. 2013 06:42) Reagovat
Mě vadí, když jsou vibrace silné, ale mírné vibrace mě naopak hodně vzrušují. Je to fakt super.
adéla, (19. 07. 2013 04:50) Reagovat
Já mám doma dildo i vibrátor a nedokážu jednoznačně říct, co mě vyhovuje víc. Obě pomůcky mají něco do sebe. Nejlepší je mít obě a střídat je, nebo klidně i více erotickým pomůcek. Těch není nikdy dost.
Barunka, (22. 07. 2013 06:45) Reagovat
Já si to většinou vibrátorem dělám sama a dildo používáme s partnerem v rámci erotických hrátek. Ani nevím proč to je tak. Možná proto, že mám vibrátor s pulsními programy a ráda si s nimi hraju sama.
Radka, (08. 10. 2013 06:02) Reagovat
Já jsem vždycky víc upřednostňovala vibrátory, teď mě ale zaujalo skleněné dildo - hlavně ten materiál. Tak si ho asi koupím. Jen se zeptám - skleněné vibrátory se asi nevyrábí, že? Já ho nikde nenašla.
Honza, (04. 05. 2014 19:24) Reagovat
Ahoj, dokážete mi někdo poradit jestli se dá koupit nějáké tvarovatelné dildo? Vygooglit se mě to nedaří. A pokusy s parafínem v kondomu nejsou žádná sláva. Vosk se špatně tvaruje. Budu rád za tipy.
Erika, (13. 01. 2015 13:12) Reagovat
Zajímavý nápad, když o tom čtu, ale také jsem o takové hračce nikdy neslyšela. Kdybys něco objevil, tak to sem prosím písni. Mohla by to být fakt šikovná pomůcka.
Gabča, (29. 04. 2015 17:53) Reagovat
Já akorát vím, že se prodávají na odlitek penisu ze sádry, ale to je spíš taková "sranda na památku", ale s tvarovatelným didlem jsem se ještě nesetkala, akorát s nafukovacím. To jsem dokonce kdysi měla doma a bylo to fajn.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty