Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Toy Cleaner sprej: Pro větší hygienu

Toy Cleaner sprej: Pro větší hygienu

Máte doma nějakou erotickou pomůcku? Starejte se o její hygienickou nezávadnost. Na trhu je mnoho přípravků, které vám v tom pomůžou. My vám nabízíme účinnou dezinfekci Toy Cleaner sprej 150 ml.

 

Údržba erotických pomůcek

Údržba erotických pomůcek je velmi důležitá. Rozhodně ji nepodceňujte. Mohlo by se vám to vymstít v podobě nějaké nepříjemné infekce. Přitom u většiny erotických pomůcek je údržba velmi jednoduchá.
Zpravidla stačí, abyste erotickou pomůcku po použití omyli vodou s mýdlem, vypláchli a usušili. To, jak důkladná by měla být údržba erotických pomůcek, rozhoduje konkrétní pomůcka, především její materiál. Je-li materiál pórovitý a nerovný, vyžaduje větší nároku na údržbu než hladké povrchy, kterými jsou např. kov a sklo.
Pro většinu erotických pomůcek jsou speciální dezinfekce, které zakoupíte v sexshopech.

 

 

 Toy Cleaner 150 ml - dezinfekce

Nabízíme vám antibakteriální desinfekční prostředek, který je přímo určen k údržbě erotických pomůcek. Díky Toy Cleaner odstraníte všechny typy nečistot. Předejdete tak vzniku plísním či zárodkům bakterií. Budete mít jistotu, že používání takto ošetřených pomůcek je naprosto nezávadné. Přípravek neobsahuje alkohol.
Dezinfekční sprej má velmi snadné použití. Oceníte praktickou plastovou lahvičku s pumpičkou a rozprašovačem. Po umytí pomůcky vodou ji jednoduše nastříkáte tímto přípravkem. Vytvoří se vám vrstva rychle účinné dezinfekce. Dezinfekci necháte zaschnout a před dalším použitím pomůcky už ji stačí jen omýt.

 

 


Diskuse (3 komentáře)

p.r.a., (25. 08. 2012 10:20) Reagovat
Já tedy mám doma dildo i vibrátor a žádný speciální přípravek na údržbu nepoužívám. Stačí po použití pořádně opláchnout vodou, nebo je tu pak větší riziko nějakých bacilů?
Šárka, (04. 12. 2013 12:14) Reagovat
Tak když pomůcky pořádně umyješ, tak tam asi není žádné riziko. Já sprej na údržbu používám , je to jednodušší a pohodlné.
Gábina, (11. 06. 2014 05:15) Reagovat
Možná stačí jen pořádně umýt, ale jistota je jistota. Já taky raději používám sprej. Přeci jen jde o intimní hygienu a nerada bych si tam zanesla nějakou infekci. To by mi za to nestálo.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty