Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Dilda - úvod

Dilda - úvod

Pokud máte rádi erotické pomůcky, rádi zkoušíte nové věci, proč právě nezkusit nevibrační vibrátor, který nese právě název, který je uveden v naší stránce – dildo. Jedná se tedy o nevibrační vibrátor, který má neskutečné množství barev, druhů, typů, použitý, ale také materiálů a samotného vzhledu.

Použití je opravdu různorodé. Jelikož se jedná o nevibrační erotickou pomůcku – odpadá zde velice nepříjemná věc, kterou je výměna baterek. V dildu není totiž baterka žádná. To je zřejmě největší výhoda oproti klasickým vibrátorům, které v sobě skrývají dvě, nebo i více baterek. Výměna je sice jednoduchá, ale otravná.

Dilda mají neskutečně tvarů a podob, které nás můžou dokonale navodit. Jedná se o pomůcku, která je výhradně pro dámy, tedy pro vaginální použití. Ale jsou i dilda, která jsou přímo určeny pro použití do zadečku, tedy použití anální. Některá dilda připomínají svým tvarem penis a jiná nikterak. Je to opravdu různé.

Dilda jsou například dvojité, s přísavkou, nebo jsou vyrobeny ze skleněného materiálu. Jiná jsou například gelová anebo dvojitá gelová. Je to jenom výtažek z toho, kolik si nevibračních vibrátorů (neboli dild) můžete pořídit.

Hned z kraje je dobré říci, že dilda nejsou výhradně pomůckou jenom pro dámy. Použít je může i mužské pohlaví, ale právě na ženě. Fantazii a kreativitě se meze opravdu nekladou. Jelikož v dildu nejsou žádné baterie, Vaše sexuální hrátky můžou být prakticky nekonečně dlouhé.

Dildo se používá prakticky stejně jako všem známé vibrátory. Dilda se pohodlně potřou klasickým lubrikačním gelem a hrátky nekončí. Dilda jsou na nejrůznější použití a od použití se také odvíjí vzhled a hlavně tvar samotného dilda.

Na těchto stránkách si o nevibračních vibrátorech, tedy dilech můžete přečíst několik opravdu zajímavých informací. Například ohledně rozdělení, použití, tvaru, velikosti, ale také použitelnosti a nespočet dalších informací, které pro Vás budou zajisté přínosné.

Koupit si dildo >>

Skvělou hračkou může být i vibrátor We-Vibe - nejlepší vibrátor roku


Diskuse (2 komentáře)

Tomáš, (20. 06. 2011 07:52) Reagovat
Jaké jsou největší rozměry prodávaných dild?
Petr, (20. 06. 2011 08:03) Reagovat
Největší běžně prodávaná dilda mají kolem 35 cm na délku ... https://www.ruzovyslon.cz/dilda/
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty