Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Odlijte si penis svého partnera

Odlijte si penis svého partnera

Napadlo vás někdy pořídit si odlitek penisu vašeho partnera? Proč ne. Nyní máte díky naší sadě možnost. Mějte i vy odlitek partnerovo penisu.   

Sortiment sexshopů

Sortiment sexshopů je velmi rozmanitý. Pokud navštívíte kamenný či elektronický e-shop, nestačíte se divit, kolik nejrůznějších erotických pomůcek a dalších předmětů si můžete pořídit. Pokud sexshopy nenavštěvujete, můžete mít zkreslenou představu a myslet si, že z erotických pomůcek si můžeme pořídit nafukovací pannu, vibrátor, kondom či erotickou kazetu. Prohlédněte si skutečnou nabídku e-shopu, ať už kamenného nebo internetového, určitě v široké nabídce pomůcek a hračiček najdete i vy něco, co vás nadchne.

 

koupit

 

Odlitek penisu

Dámy, chtěly byste si pořídit odlitek partnerovo penisu? Nabízíme vám sadu, která vám umožní vyrobit si silikonový odlitek penisu vašeho partnera. Může se jednat i o pěkný dárek pro nějakou dámu.
V naší sadě najdete vše pro výrobu odlitku penisu. Jde o silikonový kaučuk, tužidlo na silikon, kroužek na penis ve dvou velikostech, odměrku, sádru, kryt, tyčinku na míchání, jednorázový holicí strojek, malou tyčinku a návod.
Samotný postup výroby odlitku penisu je velmi jednoduchý. Nejdříve odlijete vlastní formu svého penisu, poté smícháte silikon a naplníte formu a v konečné fázi vymetete formu a máte kopii penisu. Při výrobě odlitku se vždy pečlivě řiďte návodem.
Udělejte radost své partnerce a darujte jí odlitek svého penisu. Možná si ho zrovna nevystaví ve své ložnici, ale určitě si ho ráda prohlédne. Navíc zaujmete nejen odlitkem, ale také svou originalitou.

 

koupit

 


Diskuse (4 komentáře)

Ester, (26. 09. 2012 10:26) Reagovat
Tak tohle mě dostalo.:) Já bych do toho klidně i šla, ale nevím, co by si o mě myslel můj partner, kdybych za ním přišla, že si chci odlejt jeho penis na památku.:)
Vanda, (29. 12. 2012 12:02) Reagovat
Náhodou, mě to přijde zajímavé. Mohla by to být docela sranda. Akorát je to takové dílo, které si člověk asi pak nikam ani nevystaví.:) Ale tak to by nevadilo.
Michala, (08. 04. 2014 10:32) Reagovat
mě to přijde taky jako prima předmět. Minimálně může být dobrá zábava. taky nepředpokládám, že bych odlitek někomu ukazovala či ho dokonce někam vystavovala, ale aby to partner nevzal tak, že už s ním nechci být, když si odlévám jeho penis na památku.:)
Honza, (04. 05. 2014 19:22) Reagovat
Ahoj, dokážete mi někdo poradit jestli se dá koupit nějáké tvarovatelné dildo? Vygooglit se mě to nedaří. A pokusy s parafínem v kondomu nejsou žádná sláva. Vosk se špatně tvaruje. Budu rád za tipy.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty