Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Máte rádi fisting? Pořiďte si tuto ruku

Máte rádi fisting? Pořiďte si tuto ruku

Už jste zkoušeli fisting? Možná i vás tato sexuální technika nadchla a chcete si ji užívat častěji. Pomůže vám v tom tato ruka fisting. Pořiďte si ji i vy.

O fistingu

Už jste slyšeli o fistingu? Jde o vkládání celé ruky do vagíny nebo do análu. Rozlišujeme dva druhy fistingu - mělký a hluboký. U mělkého se vsouvá do vagíny či análu ruka po zápěstí. U hlubokého fistingu (vyžaduje „trénink“) se vsouvá do vagíny či análu ruka až po předloktí.
Fisting je možná trošku nestandardní sexuální praktika, kterou mnoho žen nezkusí. Na druhé straně je však mnoho žen, které fisting milují a je pravidelnou součástí jejich sexuálního života.
Příznivkyně fistingu zbožňují příjemné pocity plnosti při roztahování análu či vagíny. Jde o velmi zajímavé pocity, které mnohé ženy přivádí i k velmi bouřlivým orgasmům.
Vagínu i anál je však potřeba na tuto metodu připravovat a od toho tu je erotická pomůcka ruka fisting.

koupit

Parametry ruky fisting

Celková délka je 40 cm, z toho použitelných je 30 cm. Maximální průměr ruky tvoří 7 cm. Toto speciální dildo je vyrobené ze středně měkkého materiálu, má tělovou - natural barvu, nemá realistický tvar (nepřipomíná penis). Její hmotnost je 1 362 gramů, je bez přísavky a bez varlat.

Více o ruce fisting

Na ruce fisting se vám určitě bude zamlouvat její měkký materiál, pružnost, originální tvar ruky a větší velikost. Má o něco vyšší pořizovací cenu, ale její kvalita za to stojí.
Ruka fisting je velmi dobře vytvarovaná. Má dokonce vyznačené i nehty, ohyby prst a kloubů. Je vhodná pro ženy, které už mají s fistingem zkušenosti. Ruka je totiž poměrně velká. Pokud zkušenosti s fistingem ještě nemáte, doporučujeme vám pořídit si menší fisting ruku či nějaké větší dildo či vibrátor.
Při používání ruky fisting se vždy doporučuje nanášet dostatečné množství lubrikačního gelu.

 

 

koupit


Diskuse (6 komentářů)

Ivanka, (03. 12. 2014 13:58) Reagovat
Tak to si tedy nechci ani představit, že by mi tam někdo nacpal ruku. Líbí se mi jeden nebo dva prsty, možná ještě tři by šly, ale víc nee. A nemá to potom následky? Třeba, když to řeknu blbě, že je vytahaná? Já bych se bála, že kdybych si na tohle zvykla, že už by mě penis neuspokojil.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty