Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Dopřávejte si více rozkoše: Dildo 22 cm s přísavkou a varlaty

Dopřávejte si více rozkoše: Dildo 22 cm s přísavkou a varlaty

Rozhodla jste se pořídit si nějaké dildo? Co takhle si vybrat model, který je navíc doplněný přísavkou i varlaty? Právě vám takovou pomůcku nabízíme.

Dilda a vibrátory

Na trhu jsou rozmanité sexuální pomůcky. Některé jsou více známé, jiné jsou téměř neznámé. Snad každý však ví o existenci vibrátorů a dild a většina lidí také ví, jaký je rozdíl mezi těmito dvěma sexuálními pomůckami. Zatímco vibrátor má vibrační motůrek, dildo nevibruje.
Vibrátory i dilda jsou z různých materiálů, např. umělá kůže, silikon, gel, kov, plast atd. Vibrátory i dilda jsou velmi rozmanité. Seženete je v různých velikostech, ale i s dalšími přídavnými zařízeními. Některé vibrátory a dilda mají realistickou podobu penisu, jiné se vyznačují různými jinými tvary. Oblíbené jsou také nafukovací dilda či dilda s přísavkou a varlaty.

koupit

Parametry dilda s přísavkou a varlaty

Dildo je velké 22 cm, z toho je použitelných 18 cm. Maximální průměr dilda je 5 cm. Je ze středně měkkého materiálu a má tělovou - natural barvu. Tvar je realistický, tj. ve tvaru penisu. Má neutrální vůni a váží 548 gramů. Dildo je s varlaty a má přísavku.

Více o dildu s přísavkou a varlaty

Nabízené dildo je oblíbené pro svůj přirozený tvar, hezký žalud a varlata. Je vyrobený z měkkého, velmi příjemného materiálu a má přísavku. Jeho rozměr je větší a určitě se vám bude zamlouvat, že má mnoho detailů, mezi které patří pěkně znázorněný žalud, vystouplé žíly a dokonale vytvořená varlata.
Vzhledem k tomu, že dildo je poměrně velké, je vhodné ho používat s lubrikačním gelem.

 

 


koupit

 

 


Diskuse (1 komentář)

Sandra, (21. 05. 2014 03:28) Reagovat
To dildo s přísavkou i varlaty vypadá dobře, zvlášť ta přísavka mě nadchla. Ještě jsem to nikdy neviděla, nebo jsem si toho nevšimla.Obecně mě vždy víc lákaly vibrátory (jeden mám doma), ale ani dildo by nemuselo být špatný, asi si ho fakt koupím.:) Mám na to dost prostornou koupelnu, kam se dá připevnit.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty