Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Dildo pro dámy i pány

Dildo pro dámy i pány

Už jste měli v ruce unisex dildo? Své si s ním užijí páni i dámy. Pořiďte si i vy takové dildo. Hodí se jak na chvilky samoty, tak jako pomůcka pro milostnou předehru.

O dildech

Dildo představuje předmět určený k vaginálnímu, ale i análnímu dráždění. Je podobný vibrátoru s tím rozdílem, že nemá vibrační motůrek, takže nevibruje. Dildo si můžete zakoupit buď v realistické podobě penisu, ale k mání jsou i mnohé další tvary. Záleží jen na vás, jakému dáte přednost.
Rozmanitost dild není však jen tvarová, ale i velikostní a materiální. Dilda se nejčastěji vyrábějí z umělé kůže, gelu, plastu, kovu, silikonu, skla atd.
Velikosti jsou také různé. Chcete něco opravdu velkého. Na trhu jsou mnohé dilda XXL. Snad největším dildem je fisting ruka určená na techniku fisting. Ruce se vyrábí v různých rozměrech, takže se jejich pomocí můžete postupně na fisting připravit.
Setkáte se i s dildy, které jsou nafukovací, ejakulační, rotační atd. Některé modely se prodávají s přísavkou i varlaty. Zkrátka...Nabídka je velká. Stačí si jen vybrat.

koupit

Robertky, dilda, lubrikační gely a jiné erotické pomůcky pro intimní chvilky ve dvou.


Parametry dvojitéo unisex dilda

Celková délka dilda je 20 cm. Použít se dá celá jeho část. Maximální průměr dilda je 3 cm. Je ze středně měkkého materiálu, má fialovou barvu, nepřipomíná svým tvarem penis a nemá přísavku.

Blíže o dvojitém unisex dildu

Nabízené dildo má velmi zajímavý tvar. Je úzké a má ve své spodní části čtyři menší kuličky na dráždění análku nebo vagíny. Vrchní část dilda je kulatá a střed vrchní části je mírně rozšířený. Zkrátka tvar dilda je velmi důmyslný.
Potě vás i ohebný a pružný materiál, která vám dopřeje mnoho vzrušujících chvilek. Hodí se i na hrátky do vody. Problémy nebudete mít ani s údržbou této hračky. Stačí ji jen omýt vodou a mýdlem. Můžete také použít speciální desinfekci, které se prodávají.

 

 

koupit

 


Diskuse (17 komentářů)

KRISTÝNA, (24. 05. 2012 03:23) Reagovat
Ireno, na první pohled mnohé modely vypadají podobně. Zásadní rozdíl je v tom, že dildo nemá vibrační motůrek, takže nevibruje.
KAROLÍNA, (29. 05. 2012 04:58) Reagovat
Já mám radši vibrátory. Líbí se mi ty vibrace. Zvlášť když jsou nastavitelné a člověk si je může regulovat podle intenzity...:)
Bětka, (08. 06. 2012 08:52) Reagovat
Také jsem si dřív myslela, že není nad vibrace, ale pak mě zaujalo dildo s přísavkou, koupila jsem si ho a musím říct, že vibrace mě vůbec nechybí. Každá erotická pomůcka (nebo alespoň z těch, co jsem vyzkoušela) mají něco do sebe.
Eva, (10. 04. 2013 06:09) Reagovat
O dildu s přísavkou také přemýšlím, ale ono je to asi jen na nějaké povrchy, i když...ono by se určitě něco našlo.:)
Terka, (21. 05. 2013 05:20) Reagovat
Nejlepší je na hrátky s dildem s přísavkou koupelna. Tam najdete vždy nějaké vhodné místo. Alespoň já si nejčastěji "hraju" v koupelně.
Romana, (21. 06. 2013 12:15) Reagovat
to bych si také ráda někdy zkusila.:) A na jaké všechny povrchy to jde? Mám dost malou koupelnu. Drží to třeba i na plovoucí podlaze?
anita, (09. 07. 2013 05:47) Reagovat
já mám tedy zkušenost jen s dlaždičkami, ale asi by to mělo držet na všem, co má hladký povrch. Je to skvělá hračka. I když v poslední době se k ní už tak často nevracím, užila jsem si ss ní mnohé vzrušující chvilky...
Karol, (07. 11. 2013 09:26) Reagovat
Jaké dildo byste mi doporučili, když žádné nemám a chci to zkusit - nevím, jestli to bude ono, takže radši nic drahého, ale zase ne z těch úplně nejlevnějších. Díky za případné tipy.
Pepa, (12. 08. 2017 04:06) Reagovat
nesnáším dilda s velkým žaludem
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty