Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Dildo Flexible dvojité: Pro maximální rozkoš

Dildo Flexible dvojité: Pro maximální rozkoš

Dámy, chcete si užít maximální rozkoš? Je na čase si pořídit nějakou novou a šikovnou erotickou pomůcku. Určitě i vás zaujme dildo Flexible dvojité, které je dlouhé 45 cm. Dopřejte si více erotických zážitků.

Dilda a vibrátory

Dilda a vibrátory představují nejčastější erotické pomůcky pro dámy. Víte, jaký je rozdíl mezi dildy a vibrátory? Mnohé na první pohled vypadají stejně. Hlavním rozdílem je, že vibrátory mají elektromotorek, který způsobují vibrace. Dilda jsou bez vibrací.
Dilda a vibrátory se vyrábí z mnoha různých materiálů, převážně z gelu, silikonu, umělé kůže, kovu, plastu atd. Oba druhy erotických pomůcek si můžete koupit v různých velikostech i tvarech. Některé realisticky připomínají tvar penisu, jiné mají originální tvar i rozměr. Výběr vibrátorů i dild je velmi široký, jistě v nabídce najdete takovou hračku, se kterou budete maximálně spokojená.

koupit

 

Dildo Flexible dvojité 45 cm: Parametry

Celková délka dilda je 45 cm, z toho je 36 cm použitelné délky. Maximální průměr této pomůcky je 4,5 cm. Dildo je vyrobené ze středně měkkého materiálu a má fialovou barvu. Jeho tvar je realistický, tzn. má tvar penisu.
Dildo má neutrální vůni, váži 500 gramů, je bez přísavky a nemá varlata.

Blíže o dildu Flexible dvojité 45 cm

Největší přednosti dilda Flexible dvojitého je jeho kloubový systém, který umožňuje tvarování dilda. Dalšími výhodami je variabilita použití, oboustranné zakončení žaludem a vodotěsnost.
Jeho jedinými nevýhodami je vyšší pořizovací cena. Zpočátku také trochu lepí a při tvarování slabě vrže.
I přes tyto drobné vady si však s tímto dildem užijete mnohé příjemné chvilky. Dildo vám umožní vytvořit široké spektrum multifunkčních tvarů a pocitů. Zkroutíte si dildo do polohy, která vám bude vyhovovat nejvíce, a můžete začít s divokou hrou.
Hodí se pro masturbaci, pro chvilky milostné předehry, při které můžete stimulovat vagínu i anál zároveň, ale dildo je oblíbené také na lesbické hrátky. Hračka má velký potenciál a můžete ji různě tvarovat. Zjistěte sama, co se s touto hračkou dá všechno dělat.

koupit

 

 


Diskuse (2 komentáře)

Gábina, (27. 09. 2012 13:12) Reagovat
Nevím, jestli vibrat dildo nebo vibrátor. Nemám zkušenost a nevím, jestli by mě vibrace spíš naopak nebyly nepříjemné...Přijde mi to divné.
Žanda, (15. 03. 2013 06:59) Reagovat
Jsem přesvědčená, že většině žen to divné nepřijde, naopak. Je to bomba. Vibrace jsou super věc. Určitě si je oblíbíš...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty