Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Dildo ejakulace: Zkuste originální dildo

Dildo ejakulace: Zkuste originální dildo

Hledáte dildo, které by uspokojilo vaše požadavky? Jaké požadavky vůbec máte na didlo? Chcete, aby co nejvíce hrátky s ním připomínaly soulož? Pořiďte si dildo, které bude ejakulovat.

O dildech

Chcete si pořídit nové dildo? Zjistíte, že na trhu je mnoho modelů. Je to vedle vibrátorů jedna z nejrozšířenějších sexuálních pomůcek pro dámy. Ať už hledáte jakoukoliv velikost, určitě najdete tu vyhovující. Chcete dildo z umělé kůže, silikonu, gumy, kovu atd.? Všechny tyto možnosti jsou k mání. Uspokojené budete i v případě, že hledáte něco originálního a ne zcela běžného. Co takhle si pořídit rotační, ejakulační dildo či dildo s přísavkou, varlaty, nafukovací dildo atd.? Sortiment těchto pomůcek je skutečně rozmanitý.

 

Parametry dilda ejakulace

Dildo má celkovou i použitelnou délku 21 cm. Její maximální průměr dosahuje 4 cm. Dildo je vyrobené ze středně měkkého materiálu, má tělovou - natural barvu, jeho tvar je realistický, tzn. má tvar penisu. Jeho hmotnost je 380 gramů a nemá přísavky ani varlata.

Více o dildu ejakulace

Dildo vás zaujme svou ejakulací, pružným materiálem a výrazným žaludem s výstupky. Je citlivější na zacházení. To je charakteristické pro všechny ejakulační, rotační a nafukovací hračky.
K dildu dostanete pumpičku, která vám umožní naplnit dildo před hrátkami jakoukoliv tekutinou. Při aktu pak bude imitovat ejakulaci. Je to velmi zajímavé a ještě více vám to přiblíží klasickou soulož.
Toto dildo se nedoporučuje na každodenní používání. Využijte ho na občasné zpestření vašich hrátek. Na to je ideální.

 

 


Diskuse (2 komentáře)

Naďa, (28. 12. 2012 09:02) Reagovat
Tak na doplnění efektu z opravdové soulože asi dobrý, i když si myslím, že ne každá žena to potřebuje. Někomu to ale může vyhovovat. Já bych asi tuhle funkci navíc nepotřebovala.:)
Zdena, (29. 01. 2013 07:40) Reagovat
Mě tohle dildo hodně zaujalo. Když to má být simulace soulože, tak přeci se vším všudy. Je to fakt vychytávka, kterou si myslím, že ocení mnoho žen.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Dilda
Kontakty