Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Najděte zalíbení v skleněném dildu

Najděte zalíbení v skleněném dildu

Už jste zkoušela skleněné dildo? Mnohé ženy erotické pomůcky z tohoto materiálu milují. Vyzkoušejte je i vy.

O vibrátorech a dildech

Dámy, máte doma nějaký vibrátor či didlo? Jsou to nejoblíbenější sexuální pomůcky pro ženy. Vyrábí se v různých tvarech, velikostech a mají i rozmanité přídavné prvky.
Víte, jaký je základní rozdíl mezi vibrátorem a dildem? Dildo nemá vibrační motůrek, ale i tak s ním může prožít mnoho vzrušujících chvil.
Dilda a vibrátory se vyrábějí z různých materiálů, nejčastěji z umělé kůže, silikonu, kovu, plastu, skla atd.
Některé dilda jsou velmi realisticky ztvárněné včetně žilek, žaludu atd. Můžete si zakoupit i nafukovací či erekční dildo. Zkrátka každá žena si najde takový vibrátor či takové dildo, které ji bude vyhovovat nejvíce.

 

koupit

Parametry skleněného dilda

Skleněné dildo je velké 20 cm a dá se použít celá jeho délka. Jeho maximální průměr je 3 cm.
Dildo je vyrobené z tvrdého materiálu (skla), je průhledné, svým tvarem nepřipomíná penis a má neutrální vůni. Jeho hmotnost je 104 gramů a nemá přísavky ani varlata.

Více o skleněném dildu

U skleněného dilda oceníte především jeho neporézní a antialergický materiál, zajímavý design, oboustranné použití, vodotěsnost, pevnost a hladkost materiálu.
Toto skleněné dildo se vám zalíbí již na první pohled. Obecně jsou skleněná dilda velmi oblíbená. Tento kousek je z akrylátu. Má však všechny vlastnosti skla s tím rozdílem, že se nerozbije a je levnější. Trvanlivost námi nabízeno dilda je velká.
Díky hladkosti materiálu se dildo snadno zavádí. Dá se dobře použít na anální i vaginální dráždění.
Na akrylátovým dildu také oceníte fakt, že dobře udržuje tepotu. Máte-li ráda vzrušivost chladných materiálů, dejte dildo na chvíli do ledničky a pak už si jen užívejte chladivých vjemů. Je to zvláštně vzrušivé...

 


Diskuse (5 komentářů)

LENKA, (29. 08. 2011 05:57) Reagovat
Skleněné dildo mě láká. Musí to být příjemně chladivý pocit, vzrušující...Jsou trošku dražší, ale asi nějaký model vyzkouším, nebo si o něj napíšu ježíškovi.:):):)
Jana, (09. 04. 2012 21:42) Reagovat
Skleněná dilda používám už mnoho let. Známa jsou jak jsem se dočetla už od renesance.
PETRA, (29. 08. 2011 09:18) Reagovat
Já mám radši vibrátory než dilda. Mám vibrátor s nastavitelnými vibracemi a zbožňuju je postupně zvyšovat a různě měnit. Je to úžasný pocit.
Miška, (04. 07. 2013 06:14) Reagovat
Ono záleží, jaké konkrétní dildo si člověk vybere. Některé kousky jsou hodně propracované a zajímavé a někdy i lepší než ty vibrátory. Třeba já mám také to skleněné a za vibrátor bych ho nevyměnila.
Zuzana, (05. 03. 2015 12:18) Reagovat
A nevíte, jestli se nemůže skleněné dildo rozbít...Také se mi líbí a vím, že to určitě není z nějakého obyčejného skla, ale stejně...Pořád je to sklo, ale možná jsou moje obavy zbytečné. Zatím jsem na ty skleněná dilda koukala jen na obrázku.
Nový příspěvek

Chcete dostávat inspiraci pro zpestření vašeho sexuálního života?

My se o to postaráme!

Copyright 2006–2018 © Dilda
Kontakty